Spolupracujeme

Spolupracujeme

bocus

Společnost IREL, spol. s r.o. vyrábí organické produkty s originální energetickou silou. Výrobky udržují tělo ve zdraví a funkčně v optimální a dobré kondici.

      NH Kladruby

Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem, s.p.o., patří mezi nejstarší velké hřebčíny na světě. Koně Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem, s.p.o., jsou v současné době chováni jednak v Kladrubech samotných (bělouši) a dále ve Slatiňanech (vraníci).  

záchranka

Veterinární záchranná služba zajišťujeme akutní rychlou veterinární pomoc u případů bezprostředně ohrožujících život zvířete.  Koncepčně funguje jako kterékoliv jiné záchranné vozidlo pro lidi.

nesvačil Podívejte se na stránky Nesvačil driving team, kde se dozvíte nejen vše o vozatajství, ale také celém týmu Jiřího Nesvačila st.
Team United

Informace a aktuality o Theu Timmermanovi a jeho týmu najdete na sociální síti facebook.

Bartłomiej Kwiatek
jezdec a trenér spřežení.


Kwiatek


Nový objekt Věnujeme se parkurovému ježdění, drezúře a voltiži. Právě díky této disciplíně se náš oddíl zařadil mezi nejlepší v ČR. Můžeme se pochlubit celou řadou reprezentantů ČR nejen z řad cvičenců, ale i koní. Pravidelně se účastníme Mistrovství Evropy i Mistrovství světa. Zdobí nás řada titulů Mistrů ČR. Více o nás na www.luckydrasov.cz.


Pecko


Zemský hřebčinec Písek s.p.o.


Tlumačov Zemský hřebčinec Tlumačov, státní podnik


close

Vážení přátelé, příznivci a zákazníci firmy MANMAT s.r.o.
V minulém týdnu došlo ve firmě k personálním změnám, i přes tuto situaci pokračujeme v nezměněném režimu (výroba, příjem a expedice objednávek, poradenství atd.). E-shop funguje také bez změn.
Speciální objednávky přijímáme na emailu expedice@manmat.cz nebo telefonu 603 596 848
Děkujeme za Vaši přízeň a podporu.