postroj LASH

postroj LASH
990 Kč 818 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:na dotaz

Hlavní předností postroje LASH je nastavení zádové délky pomocí pevné kvalitní spony. Důležité je správně zajistit popruh zpětným provlečením skrz sponu, aby se v tahu nepovolil!

Tento jedinečný postroj se liší od klasických X-back postrojů i v rámci efektivního rozložení síly tahu. Nezáleží, v jaké výšce máte psa připnutého (ke koloběžce, ve spřežení či na canicross opasku), pomocí spony totiž upravíte postroj před jednotlivou aktivitou, aby byl správně napnutý a síla spodního i vrchního tahu bude tak vždy rovnoměrná. Snaha vašeho čtyřnohého závodníka tak nepřijde ani trochu vniveč a veškerou sílu, kterou vyvine, pocítíte na maximum.

Výborně vyhovuje například ohařovitým typům psů s prodlouženým tělem, ale sedne i na vysportované tělo sibiřského husky a jemu podobným plemenům. LASH je skvělým řešením pro psy, kterým nesedí běžné dlouhé X-back postroje v rámci poměru obvod krku x délka zad.

Měkký materiál z PU pěny zaručuje přilnavost a dokonale kopíruje tvar těla psa. Díky zúženému krku a celkové struktuře postroje se při pohybu nepřetáčí a drží tvar.

Použitý materiál zajišťuje psovi pohodlný a volný pohyb bez nepříjemného odírání zejména v méně osrstěných partiích těla, kdy je kůže tenká a citlivá.

REFLEXNÍ PRVKY našité po stranách a na vrchní části postroje umožňují dobrou viditelnost psa v noci a zároveň neoslňují.

 

Jak správně nastavit délku postroje?

Utáhněte vrchní sponu tak, aby byla napnutá spodní část postroje a zároveň i vrchní popruh.

Následně povolte sponu o 2 cm. Tím dojde ke správnému tahu přes spodní část a efektivnímu využití postroje.

 

Sporty: canicross, bikejoring, skijoring, scootering i mushing

Druh produktu
Druh produktuPostroje
Barva
Barvašedá
Druh sportu
Druh sportubikejöring, scootering, canicross, dogtrekking, mushing, skijöring
Velikost
VelikostS