Zásada 2017
27.02.2017

Zásada 2017

Image 0 -

Jak dopadlo Mistrovství České republiky?

Mistrovství republiky na sněhu dopadlo pro Manmat tým skvěle

O víkendu 11. až 12. února hostila Mistrovství republiky na sněhu 2017 severočeská obec Zásada. Nadšení a obětavost místních obyvatel, které připravilo závodníkům skvělou atmosféru, bylo příjemným zpestřením dvou dnů, kdy týmy bojovaly o cenné kovy. Protože mrazy uplynulých dnů trochu povolily a také protože trasa závodu byla vedena převážně po normálně neupravovaných loukách, byla trať v některých úsecích měkčí a psí účastníci se místy bořili do sněhu. Mnozí závodníci vzdali svůj boj ještě před koncem, protože podmínky byly opravdu náročné.

Manmat tým ale i tak dopadl na výbornou. Jirka Suchý vybojoval zlato v kategorii skijering se dvěma psy, Soňa Klikarová zvítězila v kategorii skijering ženy s jedním psem, bronzem se ve stejné disciplíně ozdobila Jana Draslarová. Stříbrná medaile po velkém boji nakonec zbyla na Dušana Erbse v kategorii skijering muži s jedním psem.

Mimo Mistrovství republiky se jel také midový závod na 31,2 km a v kategorii MU – tedy spřežení 7 – 12 psů bez omezení plemene a v něm krásné první místo obsadila Jana Zetková.

Blahopřejeme Manmat týmu a věříme, že na jejich úspěchu má svůj podíl i jejich špičkové vybavení od firmy Manmat, které je nenechalo na náročné trati na holičkách.

Autor: Kateřina Erbsová

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

close Dear customers,
from 23.7. to 5.8. MANMAT s.r.o. will be closed because of holiday..
We will process your orders and emails in the next week.
Thank you for your understanding.