ME ECF 2016 Nové Město na Moravě
10.11.2016

ME ECF 2016 Nové Město na Moravě

Image 0 -

Naše ohlédnutí za úspěšným Mistrovstvím Evropy v individuálních psích sportech

ManMat děkuje svému týmu za vynikající výsledky na ME 2016

Říjnové Mistrovství Evropy v canicrossu v Novém Městě na Moravě bylo pro české mushery doslova medailovou žní. Žádná jiná země si jich neodvezla tolik. A to se jich v sychravém podzimním počasí sešlo ve Vysočině hned 18. Musherů bylo přes 670. A psů? Těch bylo všude nepočítaně. Tak jak to na závodech psích spřežení musí být.

Výbornou diváckou kulisu a atmosféru ještě podpořily neuvěřitelné výkony českých sportovců. Zejména kategorie bikejering ženy byla českou doménou. A také doménou firmy ManMat, protože na stupních vítězů se umístily všechny ženy z ManMat týmu – Jana Draslarová, Linda Suchá a Nicole Marešová. Skvěle dopadl také scooter žen, kde se na prvním místě umístila Martina Štěpánková a na třetím Václava Kuříková. Martina si vybojovala zlato ještě dvakrát, v kategorii canicross a ve štafetě žen. V mistrovské kategorii canicross muži barvy ManMat týmu skvěle reprezentoval Dušan Erbs se psem Merlinem. Toužebná očekávání pak naplnila štafeta mužů, kde kromě Dušana Erbse výborně reprezentoval další „manmaťák“ Petr Fochler a doběhli si společně pro zlatou medaili. Nelze opomenout ani zlatou medaili v kategorii canirossových veteránek pro Soňu Klikarovou, která je jedním z nejvěrnějších, nejdlouholetějších a nejkrásnějších propagátorů značky ManMat.

Organizátoři v čele s Kamilou Šrolerovou a Michalem Ženíškem odvedli obrovský kus práce, a tak vše šlapalo jak švýcarské hodinky. Závodníci si kromě adrenalinových zážitků odvezli i společenský zážitek ze sobotního rautu. Diváky nejvíce nadchnul nedělní hromadný start canicrossařů, kde se v jeden moment vydalo na start téměř 70 závodníků. Na samý závěr víkendu národní hrdost pozvedl a dostatečně ukojil již zmiňovaný závod štafet.

Firma ManMat byla jedním z hlavních partnerů akce a tak na ní samozřejmě nemohla chybět. U jejího prodejního stánku se během závodního víkendu vystřídali desítky musherů z mnoha zemí Evropy. A neodcházeli s prázdnou. Kromě cenných rad a rozesmátých tváří si odnášeli kvalitní a téměř nezničitelné sportovní vybavení pro své psí miláčky a jistě i přesvědčení, že známá česká značka ve světě ostudu neudělá.
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

close

Dear friends and customers,
There were some personnel changes occurred in the company last week, despite this situation we continue in the unchanged regime (production, receipt and dispatch of orders, consultancy, etc.). E-shop also works without changes.
Special orders are accepted by e-mail expedice@manmat.cz or by phone +420 603 596 848
Thank you for your support.