ABERTAMY 2018
14.11.2018

ABERTAMY 2018

Image 0 -

Jaké bylo ME v ABERTAMECH 2018. Podrobnosti se dozvíte v článku.

ManMaťáci bodovali na Mistrovství Evropy čistokrevných v Abertamech

12.11.2018

Celý závod odstartoval už čtvrteční veterinární přejímkou, ale oficiálně byl zahájen až večerním slavnostním zahájením s průvodem všech výprav. V pátek ráno se už začalo závodit. V následujícíh třech dnech čekaly na závodníky hned tři závodní kola ve všech individuálních i týmových kategoriích.

Pořadatelé si připravili pro závodníky hned několik délek tratí, podle jednotlivých kategorií ve sprintových i midových délkách. Závodníci se určitě nenudili a skvěle tratě prověřili jejich souhru se psími parťáky. A protože i ManMaťáci měli v závodě spoustu želízek v ohni, dalo se čekat, že by to mohlo i cinknout. Ve spoustě kategorií jsme bojovali o nejvyšší příčky a počítala se každá vteřina

A jak tedy nakonec naši závodníci dopadli? V kategorii midu nám startovala v kategorii B (tým do 6 psů) Romana Guregová. A skvěle se jí dařilo když zvítězila a vybojovala titul Mistra Evropy. Romanu napodobil Lukáš Klíma v kategorii C (tým do 4 psů), který také vystoupil na nejvyšší stupínek a odvezl si zlatou medaili.

Na sprintové trati zajela skvěle Kačka Kulhánková, která jasně zvítězila a i ona se mohla radovat z titulu Mistra Evropy. V kategorii koloběžek s jedním psem si vyjela krásné třetí místo Adéla Havlíčková. Ve stejné kategorii se dvěma psy pak byla třetí Veronika Klímová. Vynikajícího výsledku jsme dosáhli i v canicrossu se dvěma psy, kde doběhla Zdeňka Dušková druhá a vybojovala titul Vícemistra Evropy!

Máme moc radost, že se českým závodníkům takto dařilo a jsme rádi, že jsme mohli být u toho :)

Image 0 -

close

Dear friends and customers,
There were some personnel changes occurred in the company last week, despite this situation we continue in the unchanged regime (production, receipt and dispatch of orders, consultancy, etc.). E-shop also works without changes.
Special orders are accepted by e-mail expedice@manmat.cz or by phone +420 603 596 848
Thank you for your support.