Chrániče a zvony MANMAT
11.05.2016

Chrániče a zvony MANMAT

Image 0 -

Co o našich produktech říká světová špička Theo Timmerman

Se společností  MANMAT spolupracuji od roku 2014 a s jejich výrobky jsem maximálně spokojený. Na počátku mne zaujal materiál kamaší a zvonů, díky kterému se zbytečně neprohřívají šlachy koní. U těchto výrobků jsem přispěl k vývoji upevňování chráničů na nohy a musím říct, že i v těch nejtěžších maratonech dnes tento produkt skvěle obstojí. Stejně tak dokonale drží i v často vypjatých situacích halových závodů.

Kromě chráničů nohou intenzivně používám i různé typy dek od téhož výrobce. Jejich největší předností je opět použitý materiál, který nám zejména u odpocovacích dek významně usnadňuje práci a my tak díky použité technologii nemusíme po mytí koní deky měnit za suché. Vzhledem k počtu koní, se kterým pracuji, je to skutečně nezanedbatelná pomoc.

MANMAT považuji za výrobce, který pracuje s moderními technologiemi, naslouchá komentářům uživatelů a výrobky průběžně vylepšuje a inovuje. Díky tomu jsem s jeho produkty spokojen nejen já, ale i moji známí závodníci na všech úrovních, kteří jsou stále častějšími uživateli výrobků této značky.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

close

Vážení zákazníci ve dnech od 29.7. do 11.8. bude firma MANMAT uzavřena z důvodu celozávodní dovolené.

Děkujeme za pochopení.